NAUCZANIE ZDALNE - INFORMACJE OGÓLNE 3. LATKI 4. LATKI 5. LATKI POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA LOGOPEDA JĘZYK ANGIELSKI RELIGIA RYTMICZNE ZABAWY ZABAWY GIMNASTYCZNE

ZDALNE NAUCZANIE_26.10.-6.11.2020

NAUCZANIE ZDALNE - INFORMACJE OGÓLNE

Informacje o nowych obostrzeniach z dnia 4 listopada - nie dotyczą przedszkoli.

www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-kroki-w-walce-z-koronawirusem--ostatni-etap-przed-narodowa-kwarantanna

Najważniejsze zmiany

• Nauka zdalna w klasach 1-3 szkół podstawowych – od 9 listopada do 29 listopada;

Nauka i opieka dla dzieci w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych formach wychowania przedszkolnego pozostaje bez zmian.

Przepisy dają możliwość zawieszenia funkcjonowania przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego, szkoły lub placówki edukacyjnej, jeżeli występują przesłanki zagrażające życiu i bezpieczeństwu uczniów.

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem zawieszenia zajęć, które upływa w dniu 6 listopada, w poniedziałek - 9 listopada wracamy do pracy stacjonarnej. W związku z powyższym obliguję Nauczycieli, Pracowników Przedszkola (A+O) oraz Rodziców do przypomnienia sobie zasad procedury bezpieczeństwa zamieszczonej na stałe w zakładce dla rodziców - PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA - oraz do ścisłego jej przestrzegania.

MP93a_procedura_bezpieczenstwa_na_czas_pandemii_ze_zmianami_2.pdf

Z życzeniami zdrowia, Maria Struzik

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI W SIECI  -
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁAMI.

Bezpieczne korzystanie z komputera

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online
- Podcast Polskiego Centrum Safer Internet

DZIECKO W SIECI

NECIO.PL

Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją, zapraszamy do udziału w naszych zajęciach zdalnych.
Codziennie będą wrzucane zajęcia tematyczne dla dzieci w danej grupie wiekowej.
Zapraszamy również do skorzystania z propozycji zajęć wspierających rozwój dziecka oraz zajęć ze specjalistami.

DZIECKO BEZPIECZNE W SIECI - ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA

PODCAST DLA RODZICÓW - CYBERPRZEMOC I HEJT

BAJKI DLA RODZICÓW I DZIECI (ZA ZGODĄ RODZICÓW)

KRÓLOWA ŚNIEGU