Opłaty za przedszkole

OPŁATY - MARZEC 2024

DRODZY RODZICE

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora nr 02/2023/2024 od 01.09.2023r opłata za wyżywienie wynosi 10zł /dzień.

Przypominamy, że opłaty za posiłki naliczane są z góry za dany miesiąc a wszystkie nieobecności rozliczane są w następnym miesiącu. Opłaty za pobyt naliczane są po zakończonym miesiącu i obejmują tylko dni obecności dziecka.

oplaty_za_przedszkole_-_marzec_2024.pdf

Przypominamy również, że zgodnie ze Statutem Miejskiego Przedszkola nr 93, Dyrektor ma prawo do skreślenia dziecka z listy przedszkolaków w przypadku zalegania rodziców  z odpłatnością za przedszkole powyżej jednego okresu płatności.

W związku z wprowadzeniem przez CUW od dnia 01.01.2013 systemu naliczania odsetek za nieterminowe płatności prosimy o nie zaokrąglanie oraz nie naliczanie odsetek do podanych kwot samemu, gdyż są one naliczane w następnym miesiącu.

liczba odwiedzin: 13922048