DZIECI TRZYLETNIE DZIECI CZTEROLETNIE DZIECI PIĘCIOLETNIE POMOC PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA J. ANGIELSKI RELIGIA RYTMIKA ZAJĘCIA RUCHOWE BEZPIECZNY W INTERNECIE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE LOGOPEDA

POMOC PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA

Szanowni Państwo,

w ramach Programu Wsparcia psychologiczno-pedagogicznego, finansowanego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki, we współpracy  z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie powstała Platforma Specjalistyczno-Doradczahttps://pwpp.uksw.edu.pl/ .

Platforma dostępna jest m.in. dla Państwa – rodziców dzieci. Jej celem jest wsparcie emocjonalne i informacyjne w bieżących, trudnych sytuacjach dzieci, młodzieży i dorosłych; rozwiązywanie problemów wychowawczych z dziećmi i młodzieżą; przewlekły stres; przezwyciężanie  trudności w komunikacji i w relacjach.

Platforma gwarantuje nieograniczony dostęp w czasie i miejscu do konsultacji ze specjalistami. Wszystkie szkolenia, konferencje, usługi doradcze psychologiczno-pedagogiczne i rodzinne są on-line i bezpłatne.

Zachęcamy do korzystania.

.