O grupie Informacje dla rodziców Ramowy plan dnia Kalendarium Wydarzenia w grupie Ważne daty Tematyka miesiąca Zajęcia dodatkowe Filmy i prezentacje

RYBKI

Wydarzenia w grupie

WYDARZENIA W GRUPIE

ROK SZKOLNY 2022/2023

Z okazji obchodów Dnia Niepodległości, które odbyły się 10.11, uczestniczyliśmy w Uroczystej Akademii, którą organizowała Grupa Misie. Nasze przedszkole odwiedzili również żołnierze. W wolnym czasie stworzyliśmy piękną mapę Polski.

7.11.22 byliśmy na wycieczce w Funzeum w Gliwicach - Muzeum Światła i Kolorów. Poznaliśmy ciekawostki o każdym kolorze, mogliśmy wgłębić się w każdy z nich, a na końcu mogliśmy się bawić na różnych placach zabaw.

W październiku odbyło się Pasowanie na Starszaka i Średniaka. Z tej okazji dzieci przygotowały występ dla rodziców. Wszyscy byli zachwyceni. Dzieci otrzymały grupowe koszulki oraz medale.

11.10.22 braliśmy udział w Rajdzie Ekologicznym. Wykonywaliśmy zadania w pobliskim lesie, podczas których dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji o mieszkańcach lasu, życiu w lesie i roli leśników.

Pierwszy Dzień Jesieni był dniem koloru pomarańczowego. W tym kolorze przyszły dzieci do przedszkola i wykonały piękną pracę plastyczną "Jesienne drzewa".

W tym roku z okazji Dnia Przedszkolaka przebieraliśmy się w stroje dzieci ze wszystkich stron świata. Na holu odbyły się wspólne tańce i zabawy.

Na początku września byliśmy na spektaklu pt. "Brzechwa w piosenkach", który odbył się w Pałacu Młodzieży w Katowicach.