BIP STRONA GŁÓWNA SIEDZIBA DYREKTOR ORGANY PRZEDSZKOLA STATUT REGULAMIN ZFŚS STRUKTURA PRZEDSZKOLA CELE I ZADANIA TRYB DZIAŁANIA ZASADY ODPŁATNOŚCI BIP MAJATEK REJESTRY, EWIDENCJE, ARCHIWA SPOSÓB ZAŁATWIANIA SPRAW INFORMACJE NIEUDOSTĘPNIONE KONTROLE OGŁOSZENIA REDAKCJA BIP INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP INWENTARZ OFERTA PRACY OFERTA PRACY - ogłoszenie wyników Zamówienia publiczne - zaproszenie do składania ofert PODSTAWA PRAWNA BIP DZIENNIK ZMIAN BIP Zużyte składniki majatku ruchomego Wniosek o ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego

OFERTA PRACY - ogłoszenie wyników

Wyniki naboru na stanowisko Samodzielnego referenta

Informacja o wynikach przeprowadzonego

naboru kandydatów na stanowisko

samodzielnego referenta

w Miejskim Przedszkolu nr 93

w Katowicach

DYREKTOR

MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 93

w KATOWICACH

ul. ŁĘTOWSKIEGO 24 40-648 KATOWICE

Informuję , że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko samodzielnego referenta została wybrana Pani Monika Jabłońska  zamieszkała w Katowicach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Monika Jabłońska przeszła pozytywnie etap naboru, uzyskując pozytywną ocenę na rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzonej  przez Komisję Rekrutacyjną . Posiada wyższe wykształcenie magisterskie na kierunku komputerowego prowadzenia firmy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zasad rachunkowości i problematyki z zakresu kontroli finansowej oraz doświadczeniem zawodowym.

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 93

mgr Maria Struzik

Katowice, dnia 30.10.2012 r.

Udostępniający: MARIA STRUZIK
Wytwarzający/Odpowiadający: MARIA STRUZIK