O grupie Ramowy rozkład dnia Tematyka kompleksowa Ważne daty Informacje dla rodziców Wydarzenia w grupie Filmiki Nauczanie zdalne

Grupa ŻABKI

Ważne daty

WAŻNE DATY WE WRZEŚNIU

• 13.09 godz.16.30 Wieczorek literacki dla chętnych dzieci i rodziców.

• 15.09- Dzień Kropki- prosimy o przyniesienie jasnej jednokolorowej koszulki.

• 16.09- „Brzechwa w piosenkach”- wyjazd do Teatru w Pałacu Młodzieży.Koszt 40 zł. Wpłaty i podpisywanie zgód u wychowawców.

• 19.09- Sprzątanie Świata.

• 20.09- Dzień Przedszkolaka – Bal Dzieci Świata- prosimy o przebranie dzieci w stroje z różnych stron świata  i przyniesienie  poczęstunku.

godz.17- „Rodzinna Gra Terenowa – Moja ulica-Moja dzielnica”- zapisy do 9.09.

• 23.09- Powitanie jesieni- prosimy by dzieci ubrane były w kolorze pomarańczowym.

• 27.09 – Pożegnanie lata w plenerze- wyjście na ogródek działkowy- prosimy by dzieci miały plecak z przekąskami i piciem.

• 29.09- Dzień głośnego czytania.

• 30.09- Dzień chłopaka

Projekt: „Rodzice czytają i przedstawiają swoje zawody”:

Rodzice Mateusza, Tymka i Celiny.