NAUCZANIE ZDALNE - INFORMACJE OGÓLNE 3. LATKI 4. LATKI 5. LATKI POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA LOGOPEDA JĘZYK ANGIELSKI RELIGIA RYTMICZNE ZABAWY ZABAWY GIMNASTYCZNE

ZDALNE NAUCZANIE_26.10.-6.11.2020

JĘZYK ANGIELSKI

ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 27.10.2020

3 latki - Red Yellow Green Blue ( Dzieci oglądają i słuchają piosenki, powtarzają nazwy kolorów i zgadują w jakich kolorach są:

jabłko (red), słońce (yellow), czterolistna koniczyna (green) i niebo (blue)).

Red_Yellow_Green_Blue_featuring_The_Bumble_Nums_Super_Simple_Songs.mp4

4 latki - Teddy bear (Dzieci oglądają i słuchają piosenki i naśladują ćwiczenia ruchowe wykonywane przez misia).

Teddy_Bear__Teddy_Bear__Turn_Around_-_Kids_Nursery_Rhymes__with_Marty_Moose.mp4

5 latki - Kids vocabulary (Dzieci powtarzają i wskazują na nazwy kolorów, a także zgadują z jakich kolorów powstają kolory pochodne, np. purple = red + blue (purpurowy otrzymujemy z połączenia niebieskiego i czerwonego).

Kids_vocabulary_-_Color_-_color_mixing_-_rainbow_colors_-_English_educational_video.mp4

Pozdrawiam,

Radosław Pasławski

PIOSENKI PO ANGIELSKU DLA TYCH CO CHCĄ WIĘCEJ

Dzień dobry,
Piosenki do zabaw zdalnych dla przedszkolaków:
3 latki - Stand up, sit down
4 latki - I see something blue,
5 latki - The animal song

Należy posłuchać i obejrzeć piosenkę i wykonać ćwiczenia ruchowe widoczne na ekranie.

Należy posłuchać i obejrzeć piosenkę, powtórzyć  nazwę kolorów i odszukać ich na ekranie.

Należy wysłuchać i obejrzeć piosenkę, nazwać zwierzęta i wykonać ćwiczenia ruchowe wykonywane przez te zwierzęta.